Mida me pakume?

LIHA

Meie lihavalik hõlmab kõiki maailma peamisi lihatootmispiirkondi, sealhulgas Euroopat, Lõuna-Ameerikat, USA-d ja paljusid muid piirkondi. Pakume laias valikus jahutatud ja külmutatud liha – veise-, sea- ja lambaliha, alates parimatest lõikudest kuni liha kõrvalsaadusteni. Kõigi toodete puhul kohaldatakse rangeimaid kvaliteedikontrolle, sertifitseeritud ISO ja HAACP ladustamistingimusi ning kvaliteedi tagamise programme, et tagada ainult kõige värskemad ja maitsvamad tooted. Meie müügipersonal on alati saadaval, et pakkuda konsultatsioone, degustatsioone või isegi retseptisoovitusi – müüme kvaliteetseid toiduaineid kirega!

KALA JA MEREANNID

Oma laia tootevaliku hulgas pakume täiuslikke kala- ja mereannilahendusi alates tippkvaliteediga fileedest kuni krevettide ja külmutatud sushitoodeteni gurmeetoodete valimiseks. Meil on olemas kõik, mida klient soovida võib – olgu see siis kohvikute ja bistroode eelarvetundlik menüü või trendika restorani peen tõmbenumber. Nautige sellisete kalade ja mereandide kvaliteeti ja värskust,mis maitsevad kui äsja püütud mereannid.

LINNULIHA

Avastage erinevaid meie poolt pakutavaid jahutatud ja külmutatud linnulihatooteid, mis on maitsvad ja meeldivad kindlasti teie klientidele. Meil on suurepärane ja mitmekülgne valik toorest või eelalmistatud linnuliha tooteid, et vastata teie vajadustele. Linnuliha on kerge ja maitsev liha, mis on jätkuvalt tarbijate lemmik ja tihti ka meie klientide menüüdes kindlal kohal. Kas broileri rinnafilee, kalkuni kintsuliha või pardikoivad – kindlasti leiate meie linnuliha valikust oma klientide lemmikud. Kvaliteetne, populaarne ja lihtsalt ülimaitsev.

PIIMATOOTED JA KUIVATATUD TOIDUAINED

WWS pakub mitmesuguseid põhikoostisosi, nagu jahud, õlid, piimatooted, riis ja mitmesugused pagaritooted, toidukoored ja juustud – ideaalne baas kokkadele oma roogade loomiseks. Teie soovidest sõltuvalt saame luua just teie jaoks kohandatud valiku. Nagu kõik meie tooted, vastavad ka meie autentsete Aasia kaubamärkide valiku tooted Euroopa Liidu rangetele eeskirjadele.

AASIA JA SUSHITOOTED

Kas teil on isu millegi eksootilise järele? Selles valikus on rahvuskööke, mis on tõeline kunst ja kuuluvad kindlasti kõige arenenumate ja rafineeritumate kokakunstide hulka maailmas. Kokad ja toitlustusspetsialistid leiavad siit kõik, mida vaja maitsvate ja lihtsate Aasia roogade valmistamiseks, mida kliendid armastavad.

 

Filosoofia

WWS on oma klientide jaoks kõikehõlmav varustaja


pakkudes kaupade ja teenuste terviklikku portfelli, mis vastab oskusteabe ja täpsusega tööstusharu kõrgetele nõudmistele, et täita ka kõige rangemad tingimused.

Meie eesmärk on alati olnud klientidega pikaajaliste suhete loomine. Kasutame selleks oma kogemusi kulude madalal hoidmisel ning pakume samas mastaabisäästu arvestades parimat teenust, et saavutada kõrge töökvaliteet kõigis projektides ja lepingutes, milles osaleme.

Oleme oma suurte mahtude ja madalate hindadega laia tooteportfelli täiendanud mitmesuguste lisandväärtusega kaupadega, mis sobivad kruiisitööstuse jaoks. Need sobivad kruiisilaevade köökide ja muude ruumide spetsiifiliste nõuetega olenemata sellest, kas oleme need välja töötanud ise või valime neid hoolikalt olemasolevate toodete hulgast.

 

 

1000

toiduaineid ja muid tooteid

 

mille meie ostumeeskond on hoolikalt valinud, rõhutades konkurentsieelisena parimat kvaliteeti, toote järjekindlust ja hinda. 

Juurdepääs suuremahulistele rahvusvahelistele ja piirkondlikele turgudele võimaldab meil luua paindlikke varusid, mis vastavad kohandatud pakendite ja tootekonfiguratsiooni kõikidele nõuetele.

Teeme oma klientidega koostööd, et luua parim võimalik lahendus nende vajadustele, ning uuendame pidevalt oma laoseisu, et ennetada arenguid ja trende ja end nendega kursis hoida.

WWS on abistab kliente kõigi nende toidu ja muude toodetega seotud vajaduste rahuldamisel. Meie müügikonsultantide meeskond peakontoris on pühendunud Teie edule.

Tasuta teabeallikana saame pakkuda vajalikku teavet, pakutavate toodete spetsiifikat ja vastuseid, et täiustada teie toitlustusteenuse tõhusust ja lõpptulemust.

Toidualased teadmised

 

WWS-i müügimeeskonna konsultandid on täielikult koolitatud, et rahuldada kõiki teie vajadusi. Meie konsultandid oskavad aidata kõigega, olgu selleks siis tellimuse tegemine või teie menüüsid täiustavad ideed, toote sobivuse või uute turusuundumuste selgitamine, kohandatud kliendikesksed lahendused või kohapealne tugi. Teame, et meie kliendid vajavad kõrgeimat teeninduse ja usalduse taset ning meie teenuse keskmes on teie ambitsioonide mõistmine.

Kulude kontrollimine

 

Kuigi paljud äriga seotud muutujad on väljaspool teie kontrolli, on toitlustuse juhtimine üks valdkond, mille puhul saate ohjad haarata. WWS-i abiga saate teada paindlikest allahindlustest ja püsikliendiprogrammidest, mis on saadaval teie ettevõtte jaoks. Saame aidata teil oma ettevõtet kaitsta hindade kõikumise eest ja määrata, kus ja kuidas oma kulusid kärpida. Pange meid enda heaks tööle!

Hakake kliendiks

Saatke meile oma kontaktandmed ja me võtame teiega ühendust. Samuti võite meiega ühendust võtta ja leppida kokku kohtumine mõne meie konsultandiga – see võtab vaid paar lihtsat sammu.

  Võta ühendust

  WWS OÜ

  Kalmistu tee 28a, 11216 Tallinn

  Monday-Friday 9:00-17:00

   

  Tel.

  +372 631 18 05

  +372 631 18 02

  E-mail

  info@wws.ee